Потрібна доставка оприскувачів чи іншої сг-техніки з будь-якого регіону США в Україну швидко, якісно та за розумною ціною? Звертайтесь в нашу компанію за професійною допомогою.

Повний комплекс робіт з розрахунками, розробкою логістики, безпосереднього перевезення. 


Телефонуйте або залишайте заявку зручним способом

0800-20-35-40 Порахувати вантаж

Про Atlantic Express Corp

Ми працюємо на ринку доставки техніки зі США більше восьми років. Ми створили оптимальний процес перевезення, мінімізували час та витрати на доставку. Для кожного замовлення розробляємо індивідуальний логістичний маршрут, що буде враховувати його особливості, а саме: масо-габаритні показники, категорію та особливості супутніх робіт.

Легко доставимо:

  • екскаватори на колісному та гусеничному шасі;
  • грейдери та бульдозери;
  • телескопічні, вилкові, фронтальні навантажувачі та екскаватори-навантажувачі;
  • кранові установки, в тому числі автокрани, автовишки та ін.

Особливості доставки оприскувачів зі США в Україну

Все, що буде необхідне від вас, як замовника – це надати нам детальну інформацію щодо знаходження обраної вами техніки на території США та вказати точну адресу її доставки по Україні. Решта робіт, включаючи підготовку документів, розробку оптимального логістичного маршруту та безпосереднє транспортування ми беремо на себе.

Весь процес доставки відбувається з використанням наступних варіантів перевезення:

Автомобільні перевезення

Ми використовуємо низькорамні трали, що можуть транспортувати габаритну та тяжку техніку по дорогам загального значення. Це актуально як для території США, безпосередньо до порту відправлення, а потім – по Європі та Україні.

Морські суда

Залежно від особливостей тієї чи іншої техніки, її маси та габаритів можуть використовуватися як контейнерні, так і Ро-Ро перевезення. У другому випадку мова йде про надійне закріплення машини на борту судна у спеціально виділеній зоні. Морем техніка транспортується в порти Польщі, Німеччини, Литви. На жаль, на сьогодні немає можливості доставляти оприскувачі морем безпосередньо в Україну. Але ми в будь-якому випадку підберемо для кожного замовника найкращі умови перевезення як за витратою часу, так і коштів.

Комбіновані перевезення

Передбачають поєднання різних видів вантажоперевезень для того, щоб наші замовники отримали свій оприскувач у максимально стислі терміни. У деяких випадках можливо також застосування транспортування залізницею на спеціалізованих платформах.

Маршрут пропрацьовується індивідуально для кожного замовлення з урахуванням його особливостей. Ми націлені на те, щоб наші замовники отримали свій вантаж максимально швидко, безпечно та без переплат.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців
за телефонами або через онлайн заявку.

Переваги співпраці з логістичною компанією
Atlantic Express Corp

Великий практичний досвід, індивідуальний підхід до кожного замовлення, наявність у нашому розпорядженні тралів та багаторічна співпраця з морськими лініями, детальне знання законодавства кожної країни, через яку буде проходити вантаж – це все те, що стане запорукою швидкого, надійного та безпечного перевезення оприскувачів з Америки в Україну.

Наші спеціалісти контролюють кожен з етапів, завчасно готують всю документацію, миттєво реагують на будь-які зміни, що відбуваються на дорогах та в портах. Такий контроль дозволяє мінімізувати негативний вплив від непередбачуваних ситуацій. Ви отримаєте своє замовлення в ті терміни, що були прописані в договорі про співпрацю та без додаткових платежів.

Залишилися питання? Зверніться за консультацією до наших фахівців за телефонами або ж через онлайн-засоби зв’язку.

Виконані проєкти

ДОСТАВКА самохідного оприскувача Hagie

березень 2023 року

Клієнт спочатку придбав в США комбайн, а потім знову звернувся до нас з завданням доставки самохідного оприскувача. Ми з радістю взялися за нове завдання! 

Оприскувач доставлено в Україну через німецький порт Бремерхафен.

ОПРИСКУВАЧІ JOHN DEERE

березень 2021 року

Клієнт звернувся до нас с завданням покупки та доставки оприскувачів в ідеальному стані, крім того ми мали вкластися в максимально короткі строки доставки, за 2 місяці техніка повинна бути в доставлена вже в Україну!

Завдання виконано точно в строк!  

Оприскуч 2018 USED JOHN DEERE R4045 SPRAYER

лютий 2024 року

В данному замоленні надважливим аспектом були строки – оскільки техніку треба було доставити до початку польових робіт. Значно полегшило завдання те, що оприскувач знаходився недалеко від порту і ми зекономили деякий час. Без затримок доставили в Бремерхафен, а потім в Україну. Замовник задоволений, а це – головне

ОПРИСКУВАЧІ JOHN DEERE R4038 SPRAYER

березень 2024 року

Доставляємо оприскувач для нашого клієнта з США до України🚢

Наш процес почався з ретельної підготовки логістичного маршруту. Оприскувач вже вирушив у порт, звідки попрямує до Бремерхафену (Німеччина).

Ми ретельно контролюємо розвантаження та митні процедури, забезпечуючи швидке перевезення до України.

0800-20-35-40

    Замовити зворотній дзвінок