Швидка, якісна доставка техніки John Deere та іншої сільгосптехніки техніки зі США в Україну

Повний комплекс робіт з розрахунками, розробкою логістики, безпосереднього перевезення. Індивідуальні рішення для приватних та юридичних осіб.

Телефонуйте або залишайте заявку зручним способом

0800-20-35-40 Порахувати вантаж

Чому саме техніка John Deere?

Американський бренд John Deere відомий на весь світ завдяки своїм тракторам, комбайнам та іншій спецтехніці.

Виробнику вдається швидко адаптуватися до вимог сучасності, побажань користувачів та поставляти на світовий ринок машини, що поєднують у собі:

 • високу надійність;
 • стабільність роботи з різними сільськогосподарськими культурами;
  довговічність служби;
 • високий показник ремонтопридатності;
 • підвищений комфорт та зручність у керуванні для водія.

Завдяки нашій компанії ви отримаєте техніку John Deere в Україні безпосередньо зі США у максимально стислі терміни.

Про Atlantic Express Corp

Наша компанія вже понад 8 років працює у сфері міжнародних перевезень техніки спеціального призначення для будь-яких галузей промисловості, сільського господарства.

Для кожного замовлення розробляємо індивідуальний логістичний маршрут, що буде враховувати його особливості, а саме: масо-габаритні показники, категорію та особливості супутніх робіт.

Легко доставимо:

 • будівельну техніку (трактори, екскаватори, грейдери та бульдозери)
 • сг техніку (комбайни, сівалки, оприскувачі)
 • телескопічні, вилкові, фронтальні навантажувачі та екскаватори
 • кранові установки, автокрани, автовишки тощо

Кращі умови для доставки техніки John Deere зі США в Україну

Завдяки детальному пропрацюванню кожного замовлення, підбору оптимальних маршрутів нам вдається доставляти техніку максимально швидко, надійно та безпечно.

Серед переваг співпраці з нами варто виділити:

01. Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Під час складання маршруту ми враховуємо завантаженість портів, доріг, ситуацію на пунктах митного пропуску. Це дозволяє нам підбирати варіанти, що мінімізують як тривалість перевезення, так і його вартість.

02. Лояльна цінова політика компанії

Ми орієнтовані на те, щоб кожен замовник отримав максимум від співпраці з нами. Незалежно від обсягу замовлення ми раді запропонувати найбільш привабливі умови як юридичним, так і фізичним особам.

03. Якісний сервіс

Весь процес доставки техніки John Deere відбувається під постійним контролем наших спеціалістів. Вони миттєво реагують на будь-які непередбачувані ситуації, вносять коригування у раніше затверджені маршрути. Це дозволяє доставляти техніку без затримок.

04. Надання повного комплексу професійних послуг

Вам, як замовнику необхідно буде надати точну адресу того, де знаходиться ваша техніка John Deere та адресу, куди її необхідно доставити в Україні. Вся решта робіт, включаючи підготовку документації, оформлення та безпосереднє перевезення ми беремо на себе.

05. Персональний підхід до кожного замовника

Ми знайдемо такі рішення, які задовольнять саме ваші потреби.

Переваги співпраці з логістичною компанією
Atlantic Express Corp

Співпраця з надійним та відповідальним постачальником – це те, що дозволить отримати необхідну будівельну спецтехніку на максимально вигідних умовах.

Серед ключових переваг нашої компанії варто виділити:

 

За роки роботи на ринку нам вдалося заробити репутацію надійного та відповідального перевізника будівельної техніки та спеціального обладнання зі США.

Ми прагнемо того, щоб кожен замовник залишився задоволеним від співпраці з нами як з точки зору оперативності доставки, так і за якістю, ціною робіт.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців за телефонами або через онлайн заявку.

Виконані проєкти

JOHN DEERE S670 – 3 од.

лютий 2021 року

Наше завдання – організація доставки 3 одиниць комбайнів для клієнта із Майамі в Івано-Франківську область. Клієнт придбав майже нову техніку, тому що аналоги на європейському ринку зараз в рази дорожчі.  

ДОСТАВКА JOHN DEERE 9770 STS

жовтень 2022 року

Техніка, придбана на американських аукціонах, – це синонім якості, довгих років служби та простоти в обслуговуванні. Ціна на неї цілком виправдовує себе.
На цей раз клієнт доручив організацію перевезення комбайну John Deere 9770STS із Чикаго. Доставили в Бремерхафен за 47 днів. 

0800-20-35-40

  Замовити зворотній дзвінок