Швидка, якісна доставка комбайнів та іншої техніки спеціального призначення зі США в Україну

Повний комплекс робіт з розрахунками, розробкою логістики, безпосереднього перевезення

Індивідуальні рішення для приватних та юридичних осіб.

0800-20-35-40 Порахувати вантаж

Про Atlantic Express Corp

Наша компанія вже понад 8 років працює у сфері міжнародних перевезень техніки спеціального призначення для будь-яких галузей промисловості, сільського господарства.

Якщо ви шукаєте професійні рішення у сфері доставки комбайнів зі США в Україну, то ви звернулися за правильною адресою.

Великий практичний досвід, штат професійних логістів, високе технічне оснащення та співпраця з найкращими судноплавними компаніями, американськими партнерами дозволяє нам виконувати свої роботи якісно, швидко та безпечно.

Як відбувається доставка комбайнів зі США

Весь процес доставки будівельної техніки спеціального призначення зі США
передбачає проходження наступних етапів:

01. Обробка замовлення

Ви, як клієнт надаєте нам відповідну інформацію для того, щоб ми змогли пропрацювати маршрут та розрахувати приблизну вартість перевезення. До таких базових даних відноситься модель комбайну, місто та штат, де він знаходиться та місце прибуття в Україні. На основі даних наші спеціалісти визначають масогабаритні показники, підбирають оптимальний спосіб завантаження та транспортування.

02. Складання договору про співпрацю

Якщо умови співпраці вас, як замовника, повністю влаштовують, складається договір про співпрацю та підписується двома сторонами.

03. Розробка детального маршруту

Спеціалісти нашого логістичного центру пропрацьовують всі можливі варіанти доставки та обирають той, що буде найбільш вигідним для замовника.

На цьому етапі враховується поточна ситуація на дорогах, в міжнародних пунктах пропуску, в портах. Це ті параметри, що будуть безпосередньо впливати на терміни та вартість перевезення.

04. Оформлення транспортної документації

Це необхідно для того, щоб комбайн безперешкодно можна було переміщати між різними країнами.

На цьому етапі враховуються законодавчі акти кожної держави, через яку буде організовано перевезення. Це дозволяє мінімізувати помилки та затримки, запобігти штрафам, конфіскації сільськогосподарської техніки.

Обов’язково надаються всі необхідні сертифікати, розрахунки, ліцензії.

05. Перевезення в Україну

Воно буде складатися з трьох етапів: перевезення комбайну по території США до найближчого порту, морське перевезення, а також транспортування з одного з європейських портів в Україну, а саме на об’єкт замовника.

Доставка може бути організована через порти Німеччини, Литви, Польщі.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців за телефонами або через онлайн заявку.

Перевезення будівельної спецтехніки зі США може бути організовано через наступні країни Європи:

Німеччина

порти Бремерхафен та Гамбург

 

Польща

порти Гдиня, Гданськ

 

Литва

порт Клайпеда

 

Переваги співпраці з логістичною компанією
Atlantic Express Corp

Співпраця з нами в сфері доставки комбайнів зі США в Україну – це можливість отримати своє замовлення у максимально стислі терміни та за розумною вартістю.

Серед переваг співпраці з нами:


 

Якщо у вас виникли додаткові питання, якщо потрібні консультації, зверніться у зручний для себе час до наших менеджерів за телефонами або ж за допомогою онлайн сервісів зв’язку.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців за телефонами або через онлайн заявку.

Виконані проєкти

JOHN DEERE S670 – 3 од.

лютий 2021 року

Наше завдання – організація доставки 3 одиниць комбайнів для клієнта із Майамі в Івано-Франківську область. Клієнт придбав майже нову техніку, тому що аналоги на європейському ринку зараз в рази дорожчі.  

Доставка комбайну CASE

березень 2021 року

Наше завдання – організація доставки комбайна CASE із Чикаго (США) в порт Південний. Клієнт обрав комбайн в дуже гарному стані, що потребував лише технічного обслуговування перед початком зернозбиральних робіт. Ми виконали замовлення в обговорені строки – в травні комбайн був доставлений в Україну, а вже в кінці червня приступив до роботи.

ДОСТАВКА JOHN DEERE 9770 STS

жовтень 2022 року

Техніка, придбана на американських аукціонах, – це синонім якості, довгих років служби та простоти в обслуговуванні. Ціна на неї цілком виправдовує себе.
На цей раз клієнт доручив організацію перевезення комбайну John Deere 9770STS із Чикаго. Доставили в Бремерхафен за 47 днів. 

ДОСТАВКА LEXION 750

березень 2023 року

Наше завдання – організація доставки комбайна CLAAS LEXION 750 із майданчика по продажу сільгосптехніки в Чикаго (США). Клієнт скористався послугою наших колег – перед покупкою технічний стан комбайну був перевірений нашими спеціалістами з складанням детального опису та фотозвіту. Спочатку тралом ми доставили комбайн в порт США, а потім на Flat Rack до Бремерхафену звідки знову ж таки тралом в Київську область України.   

0800-20-35-40

    Замовити зворотній дзвінок