Потрібна швидка доставка техніки Lexion зі США в Україну? Звертайтесь за допомогою до надійного помічника. Пропонуємо кращі логістичні рішення для будь-якого бізнесу: тільки зручні та надійні рішення.

Повний комплекс робіт з розрахунками, розробкою логістики, безпосереднього перевезення.

Телефонуйте або залишайте заявку зручним способом

0800-20-35-40 Порахувати вантаж

Чому саме техніка Lexion?

Техніка Lexion користується стабільно високим попитом серед українських аграріїв завдяки своїй високій надійності, якості та стабільності роботи в будь-яких виробничих умовах.

Якщо ви вирішили придбати такі машини безпосередньо на ринку США, звертайтесь до нашої компанії за професійною допомогою в сфері вантажоперевезень.

Про Atlantic Express Corp

Наша компанія вже понад 8 років працює у сфері міжнародних перевезень техніки спеціального призначення для будь-яких галузей промисловості, сільського господарства.

Для кожного замовлення розробляємо індивідуальний логістичний маршрут, що буде враховувати його особливості, а саме: масо-габаритні показники, категорію та особливості супутніх робіт.

Легко доставимо:

  • будівельну техніку (трактори, екскаватори, грейдери та бульдозери)
  • сг техніку (комбайни, сівалки, оприскувачі)
  • телескопічні, вилкові, фронтальні навантажувачі та екскаватори
  • кранові установки, автокрани, автовишки тощо

Комплексні рішення для доставки техніки Lexion зі США

За багато років роботи на ринку вантажоперевезень нам вдалося оптимізувати процес перевезення габаритних вантажів, мінімізувати витрати грошей та часу.

Наші замовники надають нам інформацію про те, де саме знаходиться сільгосптехніка, а решту робіт ми беремо на себе. Для доставки техніки Lexion зі США в Україну ми використовуємо наступні види перевезень:

Автомобільні перевезення

на низькорамних тралах доставляємо спецтехніку з об’єкту в США безпосередньо до порту відправлення.

Морські перевезення

завдяки надійному закріпленню та використанню Ро-Ро-сервісу техніка Lexion буде надійно захищена під час транспортування.

Мультимодальні комбіновані

після доставки машин в порти Європи ми обираємо той маршрут, який буде найбільш зручним для доставки саме вашого замовлення, враховуючи завантаженість доріг, митних пропусків.

Завдяки комбінації різних видів транспорту, нам вдається складати такі логістичні маршрути, які не тільки знизять термін перевезення, але й оптимізують його вартість.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців за телефонами або через онлайн заявку.

Переваги співпраці з Atlantic Express Corp по роботам з доставки техніки Lexion зі США

Виконані проєкти

ДОСТАВКА LEXION 750

березень 2023 року

Наше завдання – організація доставки комбайна CLAAS LEXION 750 із майданчика по продажу сільгосптехніки в Чикаго (США). Клієнт скористався послугою наших колег – перед покупкою технічний стан комбайну був перевірений нашими спеціалістами з складанням детального опису та фотозвіту. Спочатку тралом ми доставили комбайн в порт США, а потім на Flat Rack до Бремерхафену звідки знову ж таки тралом в Київську область України.   

0800-20-35-40

    Замовити зворотній дзвінок