Тільки надійні, перевірені часом рішення з доставки сівалок зі США в Україну за розумними та обґрунтованими цінами.

Знайдемо найбільш привабливе рішення для представників малого, середнього та великого бізнесу, приватних осіб.

Телефонуйте або залишайте заявку зручним способом

0800-20-35-40 Порахувати вантаж

Чому варто обрати сівалки зі США?

Переваг у тому, що ви зупините свій вибір на сівалках зі США досить багато.

Насамперед це:

  • Адаптованість сівалок під роботу в Україні, що обумовлено схожими вирощуваними культурами та кліматичними умовами нашої держави та США.
  • Висока якість виготовлення обладнання – навіть ті сівалки, що вже були у використанні, прослужать ще багато років, не втрачаючи своєї функціональності.
  • Передове технічне оснащення. Сівалки, що виробляються для ринку США оснащені системами GPS та автоматично регулюють глибину посіву та інші характеристики, що дозволяє економити посівний матеріал та створює відповідні умови для найбільш ефективного росту культури.

Обирайте серед широкого різновиду сівалок саме ту, яка буде найбільш ефективною саме в ваших робочих умовах, а її перевезення та митне оформлення довірте нам.

Про Atlantic Express Corp

Наша компанія вже понад 8 років працює у сфері міжнародних перевезень техніки спеціального призначення для будь-яких галузей промисловості, сільського господарства.

Якщо ви шукаєте професійні рішення у сфері доставки комбайнів зі США в Україну, то ви звернулися за правильною адресою.

Великий практичний досвід, штат професійних логістів, високе технічне оснащення та співпраця з найкращими судноплавними компаніями, американськими партнерами дозволяє нам виконувати свої роботи якісно, швидко та безпечно.

Тільки надійні логістичні рішення від перевіреного перевізника

Для того, щоб наші клієнти отримали своє замовлення у максимально стиснутий період часу та без переплат ми постійно вдосконалюємо свій підхід до кожної доставки.

Індивідуально пропрацьовуємо логістичні маршрути та підбираємо рішення, що будуть найбільш ефективні саме для вас. Більша частина сівалок транспортується у звичайних морських контейнерах.

Звертаючись за доставкою сівалок зі США в Україну до нас, ви отримаєте:

01. Виключно надійні та ефективні рішення

Під час доставки буде задіяне автомобільне, морське, а в деяких випадках навіть залізничне перевезення. Завдяки комбінації транспорту нам вдається оптимізувати час та вартість доставки сівалок.

02. Робота через перевірені європейські порти

На сьогодні організувати морське перевезення в порти України немає можливості, тому ми налагодили процес перевезення через провідні європейські порти у Німеччині, Польщі, Литві.

03. Індивідуальне рішення для кожного замовника

Ми пропрацьовуємо ті маршрути, які дозволять доставити ваші сівалки в країну без затримок та непередбачених ситуацій.

04. Комплексний контроль над процесом перевезення в режимі реального часу

Ми миттєво реагуємо навіть на незначні відхилення від попереднього плану, вносимо в нього корективи та доставляємо ваше замовлення швидко та надійно.

5. Оптимальна вартість послуг

Цього нам вдається досягти завдяки продуманій до деталей логістиці та бажанню запропонувати кожному замовнику найбільш вигідні умови співпраці

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців за телефонами або через онлайн заявку.

Переваги співпраці з логістичною компанією
Atlantic Express Corp

Співпраця з нами в сфері доставки комбайнів зі США в Україну – це можливість отримати своє замовлення у максимально стислі терміни та за розумною вартістю.

Серед переваг співпраці з нами:


 

Якщо у вас виникли додаткові питання, якщо потрібні консультації, зверніться у зручний для себе час до наших менеджерів за телефонами або ж за допомогою онлайн сервісів зв’язку.

0800-20-35-40

    Замовити зворотній дзвінок