Міжнародні морські контейнерні перевезення – оптимальний спосіб доставки вантажу в будь-яку точку земної кулі.

Ми забезпечимо доставку вантажів із США, Канади, Китаю та інших країн. Співпрацюємо з найкращими судноплавними компаніями та портами України, світу.

За роки роботи наша компанія налагодила надійні партнерські відносини з найбільшими морськими лініями: MAERSK, CMA-CGM, MSC, ONE, OOCL, TURKON, COSCO, EVERGREEN.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Морські вантажоперевезення – це гарантія абсолютної безпеки вантажу та відсутності доступу до нього сторонніх осіб.

Замовте доставку будь-яких категорій вантажів у нас та особисто переконайтесь у перевагах співпраці:

ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МОРЕМ

Вартість доставки контейнера зі США або інших країн, перш за все, залежить від країни-імпортера, звідки доставляється вантаж та пункт прибуття.

До тарифу вантажоперевезення входить оренда необхідної кількості контейнерів певного типу.

Враховуються всі вантажоперевезення: автомобільна до порту, морська доставка, транспортування з порту України до міста замовника.

Надійні партнерські відносини з портовими службами та перевізниками дозволяють озвучувати клієнтам вигідні пропозиції. Ми знаємо як мінімізувати фрахт та оптимізувати маршрут для отримання максимальної вигідної вартості. Для постійних замовників у нас є додаткові знижки. Більшість замовлень індивідуальні та потребують детального прорахунку.

Контейнерні перевезення збірних вантажів – найбільш економічний спосіб доставки, що дозволяє перевозити малі партії вантажу разом із товарами інших одержувачів у складі одного контейнера. Основний плюс – значне зниження витрат за транспортування. Товари перед завантаженням у контейнери групуються відповідно до вимог їх транспортування.

Морські перевезення з Америки, Канади, Китаю та інших країн світу – це можливість доставляти в потрібну точку України вантажі різних категорій: сільськогосподарську та будівельну техніку, добрива, продукти харчування, медикаменти, нафтопродукти, автомобілі, обладнання та інше. І для кожної категорії вантажів у нас діють найвигідніші тарифи вантажоперевезень.

ПОРТФЕЛЬ ПОСЛУГ

01. Контейнерні перевезення (FCL)

Контейнери розміром 20″ і 40″ – найбільш масовий сегмент в перевезеннях. Сьогодні 20″ контейнери складають приблизно 75% використовуваного світового парку. А 40-футові – близько 20%.

02. Рефрижераторні перевезення

Забезпечують потрібний температурний режим для продовольчих та інших вантажів.

03. Перевезення контейнерами FLAT RACK 

Відкрита платформа підходить перевезення негабаритних вантажів.

04. Перевезення збірних вантажів (LCL)

Дозволяє перевозити вантаж малими партіями спільно з вантажами інших отримувачів у складі одного контейнера.

05. Open Top

Доставка контейнером з відкритим верхом накритим тентом.

СПІВПРАЦЮЄМО

Хочу отримати консультацію

    Замовити зворотній дзвінок